Herkes resim yapabilir fakat herkes ressam olamaz - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Herkes resim yapabilir fakat herkes ressam olamaz

Tarih
14.6.2009
Bu haber 6099 kez okundu.

Firmanız için web tasarımı yaptırmaya karar verdiğinizde, tasarımı yapacak firmayı bulmak gerçekten zorlu bir karar aşamasıdır. Bir çok web tasarımı yapan firma, internet pazarlaması hakkında hiçbir şey bilmemektedir. Çünkü onlar sadece teknik konuda bilgilere sahiptirler. Aynı zamanda bir çok internet pazarlaması yapan firmada web tasarım hakkında hiçbir şey bilmemektedir. Unutmayın ki herkes resim yapabilir fakat herkes ressam olamaz. Web tasarımı yaptırmaya karar verdiğiniz aşamada tasarım firmanızı seçerken bu iki önemli faktörü (tasarım ve internet pazarlaması) göz önünde tutmanız gerekmektedir.

İnternet pazarlaması nedir? Kısaca web sitenizi bir firmanın şubesi olarak düşündüğünüzde, şubenizi tanınmıs bir caddede mi açmak isterseniz yoksa Sahra çölünde mi? Hedeflediğiniz kitleye ulaşmanın en geçerli yolu pazarlamanızı doğru yönlendirmenizden geçer. Pazarlama ve tasarım konusunda tecrübe edinmiş çalışma arkadaşlarımız ile web sitenizi en işlek caddeye taşıyoruz. Arama motorlarına (google v.b.) uyumlu web siteleri ile konumunuzu sağlamlaştıralım.


DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.