Bing'e Site Nasıl Eklenir ? - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Bing'e Site Nasıl Eklenir ?

Tarih
31.3.2010
Bu haber 7876 kez okundu.

Microsoft arama motoru pazarında Live ile istediği başarıyı elde edemeyince yeni arama motoru Bing‘i geliştirdi. Microsoft’un CEO’su Steve Ballmer tarafından tanıtımı yapılan Bing yeni nesil arama motoru olarak lanse ediliyor.
Bing‘in yayın hayatına başlamasıyla birlikte Live arama motorunun sitesi kapatılmış, site Bing‘e yönlendirilmiş. Bing sitesi Türkçe’nin de dahil olduğu pek çok dilde yayın yapmaya başladı. Siteye girdiğinizde arkaplan eklenmiş bir Google sayfası ile karşılaşabilirsiniz, Bing’in tasarımı siteye eklenen arkaplan resimleri dışında Google’a çok benziyor. Türkiye’de Google’ın yerini alamayacağı kesin gibi görülüyor fakat diğer ülkelerde durum ne olur bilemem.
 
Bing'de Sitenizin Bulunmasını İstiyorsanız;
 
1. Yöntem
 
http://www.bing.com/docs/submit.aspx sayfasına girin. Karşınıza çıkacak olan güvenlik kodunu girin. Güvenlik kodunun altında bulunan kutuya web sitenizin giriş sayfasının URL'sini ( Örnek : http://www.marjin.net  ) yazın. Ve URL Gönder'i tıklayın.
 
 
2. Yöntem

Bing’te oturum açabilmek için eski Windows Live hesabınızı kullanabilirsiniz. Eğer oturum açtıysanız, Bing Webmaster sayfasından sitenizi ekleyip size verilen XML onay dosyası veya META etiketini sitenize koyduktan sonra onaylayabiliyorsunuz. Böylece eklediğiniz siteyi hesabınızdan kontrol edebiliyorsunuz. Bu sayfada link çıkışlarınızı, sitenize dışarıdan verilen linkleri, taranma zamanlarını, site haritanızı kontrol etmenizi sağlayan araçları bulabilirsiniz. Eğer yardım gerekirse, Bing’in Blog ve Forumlarını ziyaret edebilirsiniz.DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.