Tıklama Sayısına Göre Reklam Nedir? - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Tıklama Sayısına Göre Reklam Nedir?

Tarih
13.3.2010
Bu haber 5318 kez okundu.

Her gün milyonlarca insan istedikleri bilgiye ulaşmak, ilgi duydukları konuları araştırmak için Google arama motorunu kullanıyor. Bu araştırma süreci Google’a aradığınız konuyu anahtar kelimeler kullanarak yazmakla başlıyor. Anahtar kelime dediğimiz şey ise ‘web’ gibi tek bir kelime olabilir ya da ‘web sitesi aşamaları’ gibi kelime grubu olabilir.
 
Kullanıcı aradığı ürüne hemen ulaşabiliyor mu?

Müşterileriniz aradığı ürüne en çabuk şekilde, bir çok değişik yoldan ve zahmetsizce ulaşabilmeli ve satın alma sürecine güvenli , pratik bir şekilde yönlendirilmelir.

Tıklama sayısına dayalı reklam seçeneği ile istediğiniz herhangi bir anahtar kelime için reklam verebilirsiniz. Ve, sadece küçük bir okuyucu kitlesine sahip olan dergilerde alışkın olduğumuz geleneksel reklamlardan farklı olarak tıklama sayısına dayalı bir reklam verirseniz, reklamınızı kimin göreceğine tamamen siz karar veriyorsunuz.  Aramaları, bölge, şehir bazında , hatta 12:00 ila 15:00 arasında görüntülenmesini isteyerek saat bazında daha kısıtlayabiliyorsunuz. Bu da sizi hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyor. Ve tabi ki bu da reklama harcadığınız paranın geri dönüşünü en üst seviyeye çıkarmiş oluyorsunuz. Tıklama sayısına dayalı reklam verme seçeneği ile aynı zamanda reklam verdiğiniz her bir anahtar kelimenin kaç kere arandığını takip edebilir, dolayısıyla da sonucu veren anahtar kelimeyi bulup ona yönelik reklam verebiliyorsunuz, sonuç elde edemediğiniz anahtar kelimeleri ise artık reklam vermek için kullanmazsınız ve bu sayede reklamdan elde edeceğiniz geliri maksimum seviyeye çıkarmış olursunuz.
 
Reklamınız Nerede Görünecek ?
 
İnsanlar Google’da bir araştırma yaptığı zaman iki çeşit arama sonucu vardır: biri sayfanın ortasında yer alan serbest sonuç listesi diğeri de sayfanın sağ tarafında yer alan sponsor linkler (bu linkler bazen serbest listenin üstünde de yer alabilir). Tıklama sayısına dayalı reklam seçeneği ile reklamınız sayfanın sağ tarafında yer alan sponsor linkler kısmında yer alacak. Web sitenizin sayfanın ortasında yer alan serbest arama listesinde yer alamsını istiyorsanız, arama motoru seçeneğine ihtiyacınız var.


DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.