Kocaeli marka tescili - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Kocaeli marka tescili

Tarih
21.8.2009
Bu haber 5463 kez okundu.

Marjin.Net; Fikri ve Sınai Mülkiyet Haklarının korunması alanında hızlı, etkin ve güvenilir bir hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Hizmet ilkesi müşteri memnuniyeti olan , büro otomasyonunu ve teknik donanımını tamamlamış ve yerinde hizmet ilkesi ile hareket eden bir yapıya sahip olan firmamız; dürüstlük ve açıklık ilkesini temel alarak buluş,ürün ve markaların tescillerinin yanında etkili korumayı da taahhüt etmektedir.

Uzmanlık gerektiren marka,patent ve endüstriyel tasarım tescili aşamasında gerekli tecrübe ve bilgi birikimine sahip olan Marjin.Net; tescillerin korunması ve tecavüzlerin önlenmesi aşamasında ise sahip olduğu hukuki donanımla hukuki ve cezai korunmayı sağlamaya yetkilidir.DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.