Web Sitesi Tasarımı - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Web Sitesi Tasarımı

Tarih
6.8.2009
Bu haber 4806 kez okundu.

Günümüzde insanlar artık her türlü bilgi, hizmet ve ürünü web de arıyorlar. Bu yüzden internette bir web sitesine sahip olmak en az işyeriniz kadar önemli ve gerekli hale geldi. Firmanızı tanıtacak, yeni müşterilerle buluşturacak, ticaret hacmini arttıracak web tasarım ve uygulamaları çeşitli yapılar da gerçekleştirilmektedir.

Statik Web Sitesi Tasarımı  /  E-Tasarım

İnternette yerinizi alırken firmanız gereksinimleri doğrultusunda, firmanız ve ürünlerinizi en iyi ifade edecek grafik ve yerleşim tasarımları ile internet kullanıcılarıyla iletişiminizi sağlayacak formlar kullanılarak web siteleriniz hazırlanarak yayınlanmaktadır. Statik web site tasarımları flash animasyonlarla görsel olarak desteklenmektedir.

E-tasarım ürünümüz ile statik içerikli web sitenizin hazırlanması, alan adınızın alınması ve yönlendirilmesi, web alanınızın tahsis edilerek sitenizin yerleştirilmesi ve yayınlanması ile e-mail işlemleriniz gerçekleştirilmektedir.

Statik web siteleri içeriğine müdahale edemediğiniz güncellenmesi firmamız tarafından yapılan tasarımlardır. Yine bu tasarımların Arama Motoru Optimizasyonu çalışması tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

İnteraktif Web Sitesi Tasarımı  /  E-Dinamik

E-dinamik ürünümüz ile web sitenizi her zaman güncel tutabileceğiniz araçlara sahip olursunuz.
Web sitenizin içerik yönetimi sizin kontrolünüzdedir. İnternet bağlantısı olan her hangi bir yerden güncellemelerinizi yapabilirsiniz.
Yeni bir ürün veya hizmetin tanıtılması veya değiştirilmesi

Bir duyurunun eklenmesi,
Firmanıza ait haberlerin güncel tutulması,
İletişim bilgilerinizin güncellenmesi,
Firma tanıtımı,
vb. tüm güncellemeler e-dinamik İçerik Yönetim Modülü ile tarafınızdan yapılır.

E-dinamik kolay kullanımlı bir üründür. İçerisindeki online HTML editör ile metinlerinizi kolayca düzenleyebilirsiniz. Metinlere resim eklemek, tablolar oluşturmak, renk ve font ayarları ile paragraf ayarları kolayca yapılır. Arama motoru optimizasyonuna olanak sağlayan modüllerde admin kısmında mevcuttur.

Flash Web Sitesi Tasarımı

Flash web siteleri görsel ağırlıklı sunumların müziklerle desteklendiği web tasarımlarıdır. Bu tasarımları İnteraktif CD ve Kartvizit CD olarak da kullanabilirsiniz.

 DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.