Kocaeli Reklam Tasarımı - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Kocaeli Reklam Tasarımı

Tarih
3.3.2010
Bu haber 5574 kez okundu.

Hedef kitleye ulaşmanın en özel yollarından biri: Reklam Tasarımı.

Gazete, dergi veya katalog tarzı yayınlara tasarlanan reklam sayfası, firmaların çeşitli amaçlar için sık sık başvurdukları yollardan biridir. Kimi zaman bir ürün tanıtımı, kimi zaman bir kampanya, kimi zaman da sadece prestij amaçlı reklam sayfası tasarlanabilir.

Reklam sayfası tasarımı doğası gereği afiş, broşür veya katalog gibi materyallere oranla daha sınırlı olanaklar içinde yapılması gerekir. Ama yayının dağıtım ağı ve özel bir kitleye ulaşma avantajları düşünüldüğünde bu sınırlılık önemini yitirmektedir. Örnek olarak bir lastik firmasının, bir araba dergisine reklam sayfası tasarlatması gibi.

Reklam sayfası tasarımına insört tasarımı da dâhil edilebilir. İnsört tasarımı daha özel olanaklarla daha özel bir kitleye ulaşmayı sağlar. Yine bazı sınırlamaları olmasına rağmen insört, boyut, renk ve kaplama olarak daha fazla olanaklar sunar.

Marjin.Net reklam sayfası ve insört tasarımlarını, baskı alanındaki bilgi ve birikimleri sonucu en yüksek kaliteye ulaştırmak üzere yapar.

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.