Outlook Express de Maillere Otomatik Cevap - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Outlook Express de Maillere Otomatik Cevap

Tarih
24.5.2010
Bu haber 8934 kez okundu.

Gelen e-postaları değerlendirip cevaplamanız zaman alacaksa, mesajı alır almaz otomatik göndereceğiniz bir e-posta size vakit kazandırabilir.

Size gelen e-postaları Outlook Express ile otomatik olarak cevaplandırabilirsiniz. Bu işlem kendi özel işlerinizde geçerli olduğu gibi şirketsel yazışmalarda da vakit kazandırabilir.

Öncelikle cevap olarak göndermek istediğiniz mesajı yazarak ".txt" formatında bilgisayarınızda herhangi bir yere kaydedin. Daha sonra Outlook Express'i açın ve "Araçlar" menüsü altındaki "İleti kuralları/Posta" (Mail rules/e-mail) seçeneğini tıklayın. Karşınıza gelecek olan iletişim kutusundaki ilk bölümden "Tüm iletiler için" (For all messages) kutucuğunu, ikinci bölümden de "Ileti ile yanıtla" (Reply with message) kutucuğunu işaretleyin.

Üçüncü bölümden de tıklanabilir "mesaj" linki üzerinden önceden hazırladığınız "otomatik yanıt" dosyasını seçin. "Tamam" butonuna bastığınızda artık size gelen tüm e-postalara yazmış olduğunuz otomatik mesaj gidecek ve karşı taraf e-postayı aldığınız konusunda bilgilendirilecektir.

Özellikle uzun süre e-postalarınıza cevap veremeyeceğiniz zaman işinize yarayabilecek olan bu mesaj kuralını "Tüm iletiler için" oluşturabileceğiniz gibi belirli bir kişiden ya da belirli bir hesaba gelen e-postalar için de kullanabilirsiniz.

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.