Google Optimizasyonu - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Google Optimizasyonu

Tarih
4.4.2010
Bu haber 4892 kez okundu.

Arama Motoru Kayıt Nedir?
Web sitenizin varlığının arama motorları tarafından bilinmesi için yapılan çalışmalara kayıt çalışmaları denir. Aslında bu tür çalışmalar kayıt başvurusundan ibarettir. Bu başvurunun kabul edilip edilmemesi arama motorunun inisiyatifindedir. Bu başvurunun yapılmış olması arama motorlarında üst sıralarda çıkacağınız anlamına gelmez. Yine bu kararı her arama motorunun kendi algoritması karar verir.
Günümüzde bir çok arama motoru direkt web sayfasından yapılan kayıt başvuruları olmasa bile, dizinlerde yer alan web sitelerini de indeksleyerek kendi sonuçları arasına alır. Bu yüzden “arama motoru kayıt” paketimiz içerisinde arama motorları için en önemli dizinlere kayıt başvurusu işlemi de bulunmaktadır.DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.