Banner Reklam Yönetimi - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Banner Reklam Yönetimi

Tarih
12.1.2010
Bu haber 4869 kez okundu.

Banner Reklam Yönetimiİnternetin Dünya'da ve Türkiye'de büyük bir ivme ile yükselerek gelişmesine paralel olarak yeni bir kavram hayatımıza girdi. İnternette reklam... İnternet kullanıcı sayısının ve iş potansiyelinin gittikçe arttığı internet ortamında, reklam konusu da giderek önem kazandı. Günümüzde internet medyasında yapılan tüm reklam faaliyetleri internet reklamı olarak isimlendirilmektedir.
 
Internet ortamında online kampanyaları diğer reklam kampanyalarından ayıran en önemli özellik; kampanyanın geri dönüşlerinin ölçümlenebilir ve istenildiği an müşteri tarafından raporlanabilir olmasıdır. Web ortamında yürütülen bu raporlamalar sayesinde, müşteri reklamının kaç kere gösterildiğini ve kaç defa tıklandığını istediği an görebilir.

Marmaraweb, internet platformundaki kampanyanız süresince, kampanyanızın işletilmesi, müşteriye takip edebilmesi için hesap tanımlaması ve günlük kontrol işini sizin için yapar. İstenildiği takdirde reklam banner hazırlama işini de profesyonelce gerçekleştirerek müşteriye bir avantaj sunar. Marmaraweb'e reklam veren sizler sadece bilgisayarınızın başına geçerek istediğiniz an raporlama yaparsınız. Müşterilerimiz aynı anda tek bir reklam banner'ı kullanmak yerine birden fazla banner'larını yayına verebilir ve her bir banner'ına ait istatistiklere ulaşabilirler.

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.