Google Squared Aramanın Şeklini Değiştiriyor - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Google Squared Aramanın Şeklini Değiştiriyor

Tarih
12.1.2010
Bu haber 5451 kez okundu.

Google Squared, beta olarak resmi yayına başladı. Sizlere daha önce Google'ın yeni tablolu sonuçlar üretecek Google Squared araması resmi olarak kullanıma açıldı. Tabii ki bir Google klasiği olarak şu an için Google Squared beta sürecinde.

Peki nedir bu Squared?

Google'ın yeni arama anlayışı aslında sonuçların tablolar içerisinde gösterilmesinden çok daha fazlasını yapıyor. Sonuçları farklı kriterlere göre kategorize ediyor ve bir bakışta görülebilecek ek bilgiler sunuyor. Örneğin "Turkey" aramasını yaptığınızda karşınıza öncelikli olarak Türkiye'nin başlıca şehirleri ve bu şehirlerin km2 ve nüfus gibi ek bilgileri geliyor. İstanbul aramasını yaptığınızda ise şehir ile ilgili tarihi ve temel bilgiler geliyor.

 Bu tablolar içerisindeki temel bilgiler için Google mümkün olduğu zamanlarda alternatifler de oluşturuyor ve siz tablonun içine tıklayarak daha doğru başka bir sonuç varsa gösterilenler arasından seçebiliyorsunuz. Google Squared'in diğer bir özelliği ise oluşturduğunuz tabloları kaydetme imkanı.

 Google Squared sistemini denemek için  http://www.google.com/squared  adresini ziyaret edebilirsiniz.
 

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.