İnternet Adresleri İngilizce Dışına da Açılıyor - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

İnternet Adresleri İngilizce Dışına da Açılıyor

Tarih
26.12.2009
Bu haber 5719 kez okundu.

Icann(Internet Corporation for Assigned Names and Numbers), İngilizce olmayan kelimelerin internet adresi olarak kullanılmaları konusunda bir değişiklik içerisinde olduğunu açıkladı. İnternetin yönetimi ve alan adlarının tahsisinde tek söz sahibi Icann, Seul'de gerçekleştirdiği toplantıda kökeni Latin olmayan kelimelerin de internet adresi olarak kullanılabilmeleri konusunu ele aldı. Böyle bir şeyin gerçekleşmesi durumunda web, çok daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşacak. Böyle bir şeyin, internetin icadından bu yana yapılan en büyük teknik değişiklik olduğunu belirten Icaan Yönetim Kurulu Başkanı Peter Dengate Thrush, konferansın son gününde yönetim kurulunun bu yöndeki bir kararı önümüzdeki Cuma günü onaylayabileceğini söyledi. Icaan'ın, yeni Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Rod Beckstrom, değişikliğin kabul edilmesi durumunda, İngilizce olmayan domain adları için başvuruların 2010 ortalarına doğru kabul edilebileceğini ifade etti.

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.