İşyeri, Tesis ve Ürün Tanıtımında En Etkili Görsel Yöntem - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

İşyeri, Tesis ve Ürün Tanıtımında En Etkili Görsel Yöntem

Tarih
19.12.2009
Bu haber 7072 kez okundu.

3D Panorama aktif ziyaretçilerin mekanı 3 boyutlu algılamasını sağlayarak, sanki oradaymış hissi veren en etkili, yeni görsel tanıtım yöntemidir. Ayrıca görüntü kalitesi, kullanım hızının videodan çok daha yüksek olması nedeniyle de özellikle tercih edilmektedir.

Sürekli, etkili bir tanıtım hem zaman, hem de maliyet açısından sizleri zorlarken; 3D Panorama hizmetiyle internet ortamından çok sayıda müşteriye, çok hızlı ve etkileyici bir şekilde ulaşabilir; tarafımızdan hazırlanan bu görsel çalışmayı senelerce kullanarak sürekli olan tanıtım maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz.

Görüntü 360 derece algılandığından dolayı, müşterileriniz mekanınızı bizzat ziyaret etmiş olacak, bu sanal turu kendisi yönlendirebilecektir. Yani kullanıcılarınız, seyir esnasında istediği yöne gidebilecek, ihtiyaç duyduğunda sanal turu durdurarak mekanınızı detaylı bir şekilde izleyebilecek, istediği bölümü zoom özelliğinden yararlanarak daha yakından inceleme olanağına sahip olacaktır.

İletişim teknolojisinin ve teknik olanakların bu denli geliştiği günümüz çağında, reklam ve tanıtımın hayati önem taşıdığı yadsınamaz bir gerçekliktir. İşyeri, tesis, ürününüzü tanıtmak, ilgi uyandırmak, müşterilerin tercihlerini etkileyebilmek ancak doğru tanıtım kanallarını seçebilmekle mümkündür. En etkili, yeni görsel tanıtım yöntemi olan 3D Panoramik görüntüyle tanıtımınızı yapalım.
Ayrıca istenildiği takdirde tarafımızdan hazırlanan panoramik görüntülere, ses ya da müzik eklentileri yapılabilmektedir.

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.