Google Adwords ile En Ucuz Tanıtımınızı Yapın - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Google Adwords ile En Ucuz Tanıtımınızı Yapın

Tarih
14.1.2010
Bu haber 5789 kez okundu.

Nasıl Çalışır?

Reklamlarınızı siz oluşturursunuz..

Reklam oluşturup işletmenizle alakalı kelime veya öbekler olan anahtar kelimeler seçersiniz.

Reklamlarınız Google’da görünür..

Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google'da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünebilir. Artık, sizinle zaten ilgilenen bir hedef kitleye reklam yapabilirsiniz.

Müşterileri siz çekersiniz..

Kullanıcıların satın alma işlemi yapmak veya sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmek için reklamınızı tıklaması yeterlidir. Başlamak için bir web sayfasına bile ihtiyacınız olmaz; Google ücretsiz olarak bir web sayfası oluşturmanıza yardım eder. Her şey son derece basit!

Neden Çalışır?

Hedeflenen erişim

Artık Google'da arama yapan kişilere yönelik reklam verebilirsiniz. Hatta, Google'ın arama sonuçlarında zaten görünüyorsanız, AdWords, Google'da yeni hedef kitleleri ve reklamcılık ağımızı hedeflemenize yardım edebilir.

Daha fazla denetim

İstediğiniz sonuçları alana kadar reklamlarınızı düzenleyip bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, birçok reklam biçimini görüntüleyebilir, hatta reklamlarınızı belirli dillere ve coğrafi bölgelere hedefleyebilirsiniz.

Ölçülebilir değer

Minimum harcama gerekliliği veya zaman taahhüdü yoktur. Ayrıca, tıklama başı maliyet seçeneğiyle yalnızca reklamlarınız tıklandığında borçlandırılırsınız. Bu, bütçenizin sadece size yeni müşteri adayları kazanmak için kullanılacağı anlamına gelir.

Maliyetler ve Ödeme

Maliyetler konusunda endişeli misiniz? Merak etmeyin. AdWords, harcamalarınız üzerinde tam kontrol sağlar. Bütçenizi belirleyin Minimum harcama zorunluluğu yoktur; AdWords için ödediğiniz tutarı siz belirlersiniz. Örneğin, reklamınıza beş YTL'lik bir günlük bütçe ve her tıklama için on yeni kuruşluk bir maksimum maliyet belirleyebilirsiniz.

Desteksiz tahminlerden uzak durun

Anahtar kelimeleri seçme ve bütçenizi en üst düzeye getirme konusunda bilinçli kararlar verebilmeniz için anahtar kelime trafiği ve maliyet tahminleri veriyoruz.

Yalnızca sonuçlar için ödeme yapın

Reklamınız gösterildiğinde değil, yalnızca birisi reklamınızı tıklarsa ücretlendirilirsiniz.

Ödeme seçenekleri ülke ve para birimine göre değişir.

Yerel İşletmeler İçin

AdWords’le reklamlarınızı sadece belirli coğrafi bölgelerde görünmek üzere hedefleyebilirsiniz. Ülke düzeyinde hedeflemeyi seçebilirsiniz veya aşağıdaki seçeneklere odaklanabilirsiniz:

Bu bana nasıl bir yarar sağlar?

Bölgesel ve yerel alanları hedeflediğinizde işletmeniz için en uygun olan potansiyel müşterilere ulaşabilirsiniz ve coğrafi bölgeleri temel alarak özel tanıtımları vurgulayan reklamlar yazabilirsiniz veya özel fiyatlar belirleyebilirsiniz.

Benim için hangi reklam hedefleme seçeneği uygundur?

Pazarlama çalışmalarınız için hangi şehirlerle bölgelerin uygun olduğunu biliyorsanız bölgesel ve şehir düzeyinde hedefleme seçeneğini kullanın. Kendi hedef bölgenizi belirlemek istiyorsanız özelleştirilmiş hedeflemeyi seçin. Bir nokta seçerek ve o noktadan itibaren bir yarıçap belirleyerek veya bir sınır belirtmek için bir dizi nokta seçerek bölgenizi gösterin.

Bu sistem nasıl işler?

AdWords sistemi arama yapan bir kullanıcının sorgusunu (örneğin “İstanbul çiçekçileri”) analiz ederek o kullanıcının nereyi aradığını belirleyebilir. Sistem aynı zamanda o kullanıcının İnternet Protokolü (IP) adresini de belirleyerek nereden arama yaptığını da görebilir.

Artık yeni müşterilere ulaşmaya hazırım. Nasıl başlayabilirim? Yapmanız gereken tek şey bir AdWords hesabı oluşturarak etkinleştirmektir.
 

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.