Arama motorlarına kayıt neden önemli? - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Arama motorlarına kayıt neden önemli?

Tarih
5.11.2009
Bu haber 4884 kez okundu.

Çünkü internet büyük bir bilgi ve birikim denizidir. Ama bu bilgiler tam olarak tasnif edilmemiştir sınıflandırılmamıştır. İşte arama motorları tam burada imdada yetişmektedir.

Hertürlü web sayfası belli bir sıra ya da öncelikle arama motoru robotları tarafından endekslenmektedir. Takip eden birkaç hafta içinde ise güncellenen veritabanı yayınlanmaktadır. Bu tasnif ve bunun sonucunda bir kelime arandığında ise aranan kelime ile ilgili web sayfaları sıralanmaktadır.

Eğer ihracat taleplerine ya da her türlü dış ticaret taleplerine yönelik bir işiniz varsa bu durum sizin için herkesten daha çok önemlidir. Arama motorları gözetilerek hazırlanmış bir web sitesi size tahmin edemiyeceğiniz bir dış talep bombardımanı başlatabilir. Web sitenize çeşitli arama motoru sonuçlarına göre her gün 20-30-40 yeni ziyaretçi gelip sizden çeşitli taleplerde bulunabilir.

Ama bunun gerçekleşmesi için ne yaptığını bilen yaratıcı fikirleri olan bir arama motoru uzmanına ihtiyacınız vardır. Uluslararası pazarlama başarınızı ya elinize çantanızı alıp ülke ülke fuarları ve firmaları dolaşarak gerçekleştirebilirsiniz ya da ne yaptığını bilen, pazarlama tekniklerini stratejilerini ve e-ticaret i çok iyi bilen bir web tasarım firmasına web sitenizi emanet ederek.DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.