Online Alışverişte Suç Kimde - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Online Alışverişte Suç Kimde

Tarih
26.10.2009
Bu haber 5157 kez okundu.

İnternetin gelişiminin ilk geliştirdiği sektörlerden birisi de ticaret. Yıllardır faaliyette olan birçok küçüklü büyüklü elektronik ticaret sitesi mevcut. Ancak insanların büyük çoğunluğu güvenlik kaynaklı sebeplerle, internetten alışveriş yaparken korkuyor veya internetten alışveriş yapmıyor.

Aslında internetten alışveriş kesinlikle korkulacak bir olay değil. Tabi ki kullanıcılar ve satıcılar güvenlik önlemlerini eksiksiz aldılarsa… Elektronik ticaret sitesi kullanıcılarının, %70’i güvenlikten kaynaklanan sorunlardan kendilerini sorumlu tutsalar da, hem müşterinin hem de satıcının doğru güvenlik önlemlerini alması şart.

E-Ticaret kullanıcısı kişiler öncelikle iyi bir Antivirüs programı (ve gerekiyorsa Anti Trojan) bulundurmalılar. Alışverişlerini yaparken köklü ve sağlam şirketlerden yapmalılar. Çoğu banka müşterilerine SMS onaylı bankacılık sunmaktadır. Bu şüphesiz E-Ticaret güvenliğini artıran bir sistem. Eğer imkanınız varsa kesinlikle SMS onaylı bankacılığa geçin. Ve işlemlerinizi yaparken mutlaka sanal klavye kullanın.

Bu küçük uyarılar belki yüzbinlerce dolara varan illegal bankacılık işlemlerinin engellenmesi için yeterli idi.DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.