Yatırım Getirisinin Artması İçin Web Sitenizi Tasarlayın - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Yatırım Getirisinin Artması İçin Web Sitenizi Tasarlayın

Tarih
21.10.2009
Bu haber 4293 kez okundu.

Sitenize trafik çekmeye aşırı odaklanırken web sitesinin yatırım getirisi için en az onun kadar önemli olan temel bir noktayı gözden kaçırmak kolaydır, bu da içerik optimizasyonudur. Online pazarlama girişiminizi geliştirmek için harcadığınız zamanın, paranın ve çabanın karşılığını alın. Ziyaretçileri hareket geçiren bir web sitesi tasarlayın.

Hedeflerinizi belirleyin
Günümüzde web sitesinin yatırım getirisi, ziyaretçilerin hedeflerinize ulaşma sıklığı olan dönüşümlerle ölçülmektedir. Hedefler ise web sitenizde gerçekleşen ve işletmenizin başarısı için önemli olan etkinliklerdir. Elbette online satış yapıyorsanız satış yapmak bir hedeftir. Satış için aranma talebi hedeflere başka bir örnektir. E-posta kaydı yaptırmak da böyledir. Sadece broşür dağıtan bir siteniz olsa bile Kişiler sayfasının ya da Ürün Özellikleri sayfasının görüntülenmesini hedef olarak düşünebilirsiniz.
Sözün özü, eğer sitenizde en azından bir ana etkinlik gerçekleştirmezseniz (hedefler) siteniz üstünde ne kadar çok çalışırsanız çalışın, bunun bir yardımı olmaz. Hedefler olmadan potansiyel müşterileriniz ve asıl müşterilerinizle bağlantı noktaları oluşturamaz; ziyaretçilerinizin gereksinimlerini ne kadar iyi karşıladığınızı bilemez ya da web sitenizin yatırım getirisini ölçemezsiniz.


DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.