Bing'de birinci sayfa neden önemli? - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Bing'de birinci sayfa neden önemli?

Tarih
20.10.2009
Bu haber 5172 kez okundu.

Bing iyi bir gelecek vadeden yeni bir arama motoru. Yakın gelecekte google ile aynı pazarı paylaşacak, internet kullanıcılarının bir kısmı google ile bir kısmı bing ile aradıkları sonuca ulaşmayı tercih edecek. Şu an google piyasada lider ve internet aramalarının büyük bölümü google üzerinden yapılıyor. Ancak Bing'in piyasaya iddialı giriş yapması pazarın bölüneceği anlamını taşıyor. Durum böyle olunca internetteki potansiyel müşteriniz ikiye bölünecek. Tabiki hiç bir firma potansiyelini bölmek müşterinin olduğu yerden ayrılmak istemez. Yani müşteri nereye, firmalar oraya... Yakında potansiyel müşteri Bing'e gidince orada hazır bulunmak istemez misiniz? Bunun için Bing'de birinci sayfa değer taşıyor.

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.