Bing'de birinci sayfaya nasıl çıkılır? - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Bing'de birinci sayfaya nasıl çıkılır?

Tarih
20.10.2009
Bu haber 7181 kez okundu.

Bing de diğer bütün arama motorları gibi birinci sayfaya çıkarmak için seo çalışması yapılmış, kurallara uygun web sitelerini seçer. Bu seçimin şartları google ile hemen hemen aynı sayılabilir. Siteniz düzgün bir yapıya sahip ve arayan kişiye istediği sonucu verebilecek durumdaysa Bing'de ilk sayfalara çıkması sürpriz olmaz. İnternet sitenizin bu kriterleri karşılayıp karşılamadığının cevabı arama motorlarındaki sıranızdır. Unutmayınız!
Yalnızca düzgün ve kurallara uyulmuş siteler ilk sayfalara, seo çalışması yapılmış siteler google ve bing'de birinci sayfaya çıkar.

Bing'de birinci sayfada yerinizi şimdiden alın
Bing, Microsoft'un parlayan yıldızı, Google'ın en sıkı rakibi. Öyle görünüyor ki bu rakip Google'ı epeyce zorlayacak, belki de geçecek. Tek bilinen var oda bing çok iddialı geldi ve sağlam bir giriş yaptı. Bu da yakın bir gelecekte çok iyi bir pazar payı edineceği anlamını taşıyor. Burada da en iyi yer tabii ki; bing'de birinci sayfada çıkmak.
Bing'de şimdiden birinci sayfada veya ilk sayfalarda yer almanız gelecekte bu arama motorunda daha iyi bir yere geleceğiniz anlamını taşıyor. Google'da nasıl eski siteler yenilere nazaran daha değerliyse bing'de de aynı kuralın geçerli olacağı şimdiden anlaşılabiliyor. Bu sebepten bing için zaman kaybetmeden hazırlık yapmak onunla şimdiden tanışmak gerekiyor. Kim bilir bakarsınız yakın bir tarihte google'ın tahtına oturur Bing. Microsoft gibi bir gücün yapımı olması bu sonucu kaçınılmaz kılabilir. Çünkü kurulan tüm windows işletim sistemlerinde kullanıma hazır olarak karşınıza çıkıyor, bu da google'a karşı iyi bir fark olarak geri dönecektir.

Bing'de birinci sayfaya çıkmak sitenizin ilerideki prestiji açısından çok şey kazandırabilir.DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.