Google'a Reklam Verin - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Google'a Reklam Verin

Tarih
14.1.2010
Bu haber 5403 kez okundu.

Reklam Programı Adwords İle

200 TL'den baslayan fiyatlarla hemen reklam vermeye başlayın.
 
Ücretsiz Hizmetlerimizden Yararlanın..
 
Bir gecede mucize yaratmamızı beklemeyin. Ancak doğru yönlendirmelerimizle başarıya çok yakınsınız! Size tutamayacağımız sözler vermiyoruz. Sadece aşağıdaki koşulları sağlayacağımızı GARANTİ EDİYORUZ.
 
Her Müşterimiz İçin Bir Google Reklam Uzmanı Atanır.
 
Reklam veren her müşterimiz için "Google Reklam Uzmanı" Sertifikalı bir danışman atanır.
 
Reklam danışmanınız verdiğiniz reklamların sizin için et iyi etkiyi ve geri dönüşü sağlaması için çalışır. Ayrıca istediğiniz zaman reklam metniniz, anahtar kelimeleriniz veya aklınıza takılan herhangi bir konuda bilgi alabilirsiniz.
 
Reklamlarınız Sizin Ürünlerinizi Arayan Kişilere Ulaştırılır.
 
Reklamlarınız, rasgele kişilere değil sadece sizin ürettiğiniz ürün veya hizmetleri arayan kişilere ulaştırılır. Böylelikle fazladan reklam ücretleri ödemez en ekonomik reklamcılık şeklini kullanmış olursunuz. Kullanıcılar Google'da sizinle alakalı olan ürün veya bilgiyi ararken reklamlarınızı görürler.
 
Yanlızca Reklamınıza yapılan tıklamalar için ödeme yaparsınız.
 
Reklamverenler yalnızca birisi reklamlarını tıklarsa ödeme yapar. Ayrıca, herhangi bir minimum sözleşme veya harcama gereksinimi yoktur.
 
Reklamlarınızın Size Faydasını Takip Edebilirsiniz.
 
Kontrol panelimiz sayesinde online olarak reklamınızın kaç kişiye ulaştığını, hangi anahtar kelimenin ne kadar tıklama aldığını ve bunun size maliyetini öğrenebilirsiniz.
 
Bağlayıcı Sözleşmeler veya Gizli Ödemeler Yoktur.
 
Hiç bir zaman için belli bir süre reklam vereceğinize ilişkin bir sözleşme veya zorlamayla karşı karşıya kalmazsınız. İstediğiniz anda reklam vermekten vazgeçebilirsiniz. Ayrıca belirttiğimiz ücret dışında ekstra hiç bir ücret ödemezsiniz.
 

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.