Websitesi / Arayüz Tasarımı - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Websitesi / Arayüz Tasarımı

Tarih
28.9.2009
Bu haber 5757 kez okundu.

Websitesi / Arayüz TasarımıMarjin.NET olarak hazır template tasarım kullanmamakta, firmanıza özgü web sitesi tasarım çözümlerine yoğunlaşmaktayız. Yapmış olduğumuz web sitesi tasarım çözümleri firmamız bünyesinde bulunan, proje yöneticileri, webmaster, uygulama geliştirici ve marka danışmanlarından oluşan yetenekli ekibimizin denetiminde, işinizdeki ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve size özgü web sayfaları oluşturmak için biraraya gelir. Günümüzde çok düşük fiyatlara hazır web sitesi şablonları satan yüzlerce firma bulunmaktadır, bu firmalara düşük fiyatlara hazır web sitesi şablonları hazırlamak sizin için geçici bir çözüm olabilir ancak şu unutulmamalıdır ki bir firmanın hazır şablon kullanarak web sitesini yaptırması, kendi sitesi gibi internette binlerce site olacağından, kendi web sitesine olan muhtemel müşteri ziyaretlerinde ziyaretçilerin web sitesinin hazır şablon olduğunu anlamasına sebep olurki bu da kurumunuz - markanız üzerinde oldukça kötü bir etki bırakabilir. Marjin.NET olarak biz bir nevi terzi olarak en iyi kumaştan size uygun elbiseyi kurum - markanızın ihtiyaçlarınızı anlayıp firmanızı, sektörünüzü ve rakiplerinizi analiz ederek dikmekteyiz.

Web sitesi tasarımı firmanızın internetteki uzantısı bir anlamda şubesi olduğundan kurumsal kimliğinizle örtüşmeli, kurumsal kimlik kitapçığında belirtilen kuralların dışına çıkmamalıdır. İnternet sitenizi oluştururken kurumsal kimliğinizle tamamen örtüşen, sizi en iyi şekilde temsil eden tasarımlar oluşturmakta bunlar için yaptığınız işe uygun görseller kullanmakta ve tüm bu çalışmanın her aşamasını size göndereceğimiz test linkinden beğeninize sunmaktayız. 3Renk olarak her müştermize sunduğumuz koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sıradışılık, işimizdeki profesyonelliğimizin anahtarıdır.

3Renkte proje aşaması kapsamlı bir araştırma ve keşif sürecinden sonra bağlar,bu aşamanın en önemli adımlarından biride internet sitenizin arama motoru optimizasyonu ve web pazarlama stratejisidir. Çok güzel bir internet sitesine sahip olmak çoğu zaman yeterli olmayabilir, bu internet sitesinin müşteriler tarafından ulaşılabilir olması diğer bi deyimle arama motorlarında bulunabilirliği işinizin internette ki devamlılığı açısıdan hayati bir önem taşımaktadır. Marjin.NET internet sitenizi inşa ederken arama motorlarının dikkate aldığı kriterlere dikkat ederek yapıyı oluşturur bunu yaparken arama motoru pazarlama ve optimizasyonu kurallarına uygulayarak müşterilerine özel çözümler sunar.

Web sitesi tasarım hizmet ve servislerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız birkaç dakikanızı ayırın ve iletişim formumuzu doldurun. Sizinle görüşmekten ve isteklerinize çözümler sunmaktan memnunluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.