Arama motoru dostu e-ticaret sitesinin web tasarımı nasıl olmalıdır? - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Arama motoru dostu e-ticaret sitesinin web tasarımı nasıl olmalıdır?

Tarih
11.2.2010
Bu haber 5199 kez okundu.

Aslında şu anda dünyadaki e-ticaret kavramı arama motoru pazarlaması ile eşanlamlıdır. Arama motorlarına kayıt işlemi başarı ile gerçekleşmiş bir web sitesi doğru anahtar kelime "keyword" seçimi ile bulunduğu sektöre bağlı olmak şartıyla günde binlerce ziyaretçiyi hiç bir ilave bedel ödemeksizin arama motorundan sağlar.

Çok büyük kuruluşlar uluslararası pazarlama stratejilerini belki değişik pazarlama yöntemleri ile halledebiliyorlar. Ama bunlarla 500-1500 arası personeli olan ve dış talepler ya da dış ticaret kendileri için çok önem taşıyan KOBİ 'ler aynı kefeye konulamaz. E-ticaret ya da arama motorlarına kayıt ihracat talepleri alabilmeleri açısından KOBİ 'lerin uluslararası pazarlama stratejileri açısından çok önemli bir yer tutar.

Eğer sitenizi arama motorlarına kayıt ettirmek gibi bir düşünceniz varsa web tasarımı da arama motlarının hoşuna gidecek gibi olmalıdır.. Bu demektirki siteniz resimden çok yazılı metin içermek durumundadır. Arama motorları yazılı metne bayılırlar.Arama motoru robotları sitenizi tararken önlerine gelen herşeyi okurlar ve veritabanına kaydederler. Ama resimlerle, flimlerle hiç ilgilenmezler. Varsa yoksa yazılı metin.

Sizde sitenizde pazarlama stratejileri nize uygun, gerektiğinde ihracat talepleri ile sizi yabancılarla buluşturacak, dış ticaret patlaması yaşatacak bir e-ticaret sitesi için web tasarımı uzmanlarından önce bir arama motoru uzmanı ile çalışıp, sitenizin kelime kurgusunu profesyonel anlamda hazırlayacak kişilere öncelik tanımalısınız.

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.