Logo Tasarımı - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Logo Tasarımı

Tarih
10.8.2009
Bu haber 4867 kez okundu.

Logonuz, sizin kim olduğunuzu belirtmenin en kısa yoludur. Kurumsal kimliğinizi ve güvenilirliğinizi kazanmanızda önemli rol oynar, müşterileriniz ve çalışanlarınızla aranızda bir bağ kurmanızı kolaylaştırır. Müşterileriniz ve çalışanlarınız logonuzu benimserler ve sizi öyle tanırlar. Logonuz, bir web sayfasında veya bir ilanda her gösterildiğinde, kurumsal kimliğinize yatırım yapmış olursunuz.

Profesyonelce tasarlanmış bir logo, rakipleriniz arasından kolaylıkla tanınmanızı, akılda kalıcı olmanızı ve benzersiz olmanızı basit bir şekilde sağlar. Logonuz, zamanla firmanızın en değerli varlığı haline gelir.

İyi bir logo, web sayfasında veya billboard'larda göründüğü gibi kartvizitte de güzel durmalıdır. Kaliteli logolar siyah beyaz kullanımlarda (gazete ilanları veya faks mesajlarında) kalitesini korumalıdır. En iyi logo elit ve basit olandır.


DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.