Tüm Duyurular - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Tüm Duyurular

Sesli Reklamlar
Net Audio Ads tarafından sunulan enteresan bir yöntem. Burada da dinleme başına ödeme yapılması söz konusu. Sayfanıza giren her bir ziyaretçi genellikle 5 saniyelik sesli reklamı da dinliyor.
Google sonuçlarında üst sıralarda yer almak
İnternette bulunabilir olmak, hangi sektörde hizmet veriyor olursa olsun, bütün firmalar için çok önemli. Günümüzde, kurumsal ya da sosyal içerikli bütün web sayfaları için bulunabilir olmak, arama motoru sonuçlarında listelenmek demek.
Google 'a Uygun Site Nasıl Hazırlanır ?
Bu kurallara uymanız, Google'ın sitenizi bulmasına, dizine eklemesine ve sıralamasına yardımcı olur.
Arama Motorları Nasıl Çalışır?
Arama motorları internette aradığımız herhangi bir şeyi bulmamıza yardımcı olmayı amaçlar.
Arama Motoru Pazarlaması Nedir?
Arama motoru pazarlaması belirli bir hedef kitleye ulaşmış ve trafik sağlamış web portalları için geliştirdiğimiz özel çözümlerden birisidir.
İnternette Kredi Kartı Sahtekarlığı
Kredi kartları yaygınlığı ve güçlü altyapısı sayesinde gerçek hayatta olduğu gibi sanal dünyada da en çok tercih edilen ödeme aracı olmuştur.
Alan adı yönlendirme
Alan adı yönlendirme, natro.com 'dan satın aldığınız alan adının bir web hosting hizmeti olmaksızın yayında olan herhangi bir adrese yönlendirilmesidir.
CSS Nedir ?
Bize sayfalarımız için global şablonlar hazırlama olanağı verdiği gibi, tek bir harfin stilini; yani renk, font, büyüklük gibi özelliklerini değiştirmek için de kullanılabilir. Bu tekniğin en önemli özelliği kullanımındaki bu esnekliğidir.
Web Sitesinde Kalite
Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.
CSS’nin Temel Yapısı
CSS’de tüm komutlar belirli bir düzene göre sıralanır. Genel olarak iki bölüme ayrılır. Birincisi en solda bulunan kuralı uygulayacağımız elementtir. Buna seçici (selector) denir.
AJAX Nedir ?
AJAX, web yazılımı geliştirmesine yeni bir boyut katan bir gelişmedir. Bunun için hemen hemen herkesin ilgisini çekmektedir.
FLASH CS4 İle Neler Yapılabilir ?
Sektörün önde gelen tasarım yazılımı Adobe® Flash® CS4 Professional ile etkileyici deneyimler oluşturabilirsiniz. Farklı platform ve aygıtlar üzerinden kitlelere ulaşın.
ASP Nedir? Ne işe yarar? Neler yapılır?
Sunucu taraflı bir teknoloji olan ASP, (Active Server Pages/Aktif Sunucu Sayfaları) kullanıcı tarafına etkileşimli, dinamik Web sayfaları göndermek için kullanılır.
Arama Motorları Web Sitenizi Nasıl Değerlendirir?
Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.
Web Siteniz Nasıl Banlanır!
Arama motoru optimizasyonu (SEO), arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almak için eşsiz bir yöntemdir. Buna rağmen bazı kişiler dürüstçe olmayan bazı yöntemlere başvurarak üst sıralara çıkmayı amaçlarlar.
Web Tasarım

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.