PDF dosyalarınızı kolayca Word’e çevirin! - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

PDF dosyalarınızı kolayca Word’e çevirin!

Tarih
26.8.2010
Bu haber 12731 kez okundu.

PDF dosyalarınızı ekstra bir yazılım kullanmadan kolayca Word dosyası haline getirmek istiyorsanız bu online servis çok işinize yarayacak

Dönüştürme işlemini 3 adımda gerçekleştirmeniz mümkün.

Bunun için öncelikle dönüşümünü yapacağınız PDF dosyanızı seçmeni gerekiyor. Ardından dönüştürmek istediğiniz dosya biçimi olarak DOC ve RTF seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Son adımda e-posta adresinizi girerek dönüşümü başlatıp, dönüşüm tamamlandıktan sonra e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Zip formatı ile sıkıştırılmış olarak e-posta adresinize gönderilen dönüştürülmüş dosyayı Microsoft Word, OpenOffice ve WordPerfect programları kullanabilirsiniz.

Online pdf dönüştürücü servisi için tıklayınız.


Taglar : Dosyalarınızı pdf yapmak, word ü pdf e dönüştürmek, , word to pdf, excell to pdf, pdf converter, pdf i word e dönüştürmek, pdf dosya dönüştürme, word dosyasını pdf yapmak, excell dosyasını pdf yapmak, resmi pdf yapmakDİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.