İnternette Müşteri Kazanmanın Temel Anahtarları - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

İnternette Müşteri Kazanmanın Temel Anahtarları

Tarih
18.11.2009
Bu haber 4434 kez okundu.

İnternette müşteri kazanma doğru şekilde pazarlama yöntemleri ile sağlanır. İletişim, satış, içerik sağlama, yönetim ve ağ işlemi sağlama, internette müşteri kazanmak için kullanılacak pazarlama yönetim sisteminin ana çekirdeğini oluşturmaktadır.

İnternette müşteri kazanmanın önemli kollarından biri olan iletişim, teknolojik alanda bir çok firmanın öncelikle kullandığı bir araçtır. Örneğin bir araba firmasının, tanınmış ürününe ilgi çekmek ve web site trafiğini arttırmak için oluşturduğu 3 boyutlu araba kullanımı özelliği koyması gibi.

E-mail gönderme ve listesi yapma, misyon ve projelere uygun konularda sohbet odaları açma, otomatik cevaplama ve gazete/haber sistemi var olan müşterilerin sürekliliğini sağlarken yeni müşteri kazanmanın yollarını da açmaktadır.

İnternet’te Müşteri Kazanmanın Temel Anahtarları

1. Kaygı, müşterileri ürün veya hizmeti satın almaya iten bir sebeptir. Müşteri teknolojik alanda bir eksiklik duyma ya da rakip firmalarından geri kalmama kaygısı ile size gelebilir. Bu yüzden, verdiğiniz ürün veya hizmet ile müşterinin kaygısını en verimli şekilde azaltacağınızdan emin olun.

2. Teknolojik ortamda sunduğunuz hizmetlerinizin, müşterinize rakip firmaların verdiği hizmetlere en azından eşit ya da bir adım önünde olduğundan emin olun. Bir yöneticinin kazanma hırsı, rakip firmaların yapamadıklarını yapmaya zorunlu kılar.

3. Sunacağınız teknolojik yenilikle, ürün ve hizmetlerinizi kendinizin de verimli şekilde kullandığınızı ve bununla iftihar ettiğinizi müşterinize gösterin. Sizin beğenemediğiniz, verimsiz olduğunu düşündüğünüz teknolojik hizmetin müşteriyi etkilemesi imkansızdır.

4.Memnuniyet, müşterinin ürün ya da hizmeti almasında önemli bir nedendir. Sunulacak teknolojinin internetle bütünleştirilerek ihtiyacın karşılanacağını garanti edin. Garantiye inanan ve bunun gerçekleştiğini gören müşteri memnun kalacaktır.

5. Müşteriyi teknoloji ile bütünleştirin. Bir çok müşteri kendini devamlı geliştirmek ister. Hatta yapılan işin kontrolünün ve sürekliliğinin kendisi tarafından devam ettirilmesini ister. Müşterinize sunulacak interaktif ve etkileşimli internet hizmetleri ile, bağımsız kullanım ve iş idare etme olanaklarının sağlanacağını garantileyin.


DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.