Alexa sıralama durumum iyi, ne işe yarar - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Alexa sıralama durumum iyi, ne işe yarar

Tarih
30.10.2009
Bu haber 5625 kez okundu.

Birçok kullanıcı Alexa sıralamasını yükseltmek için, farklı farklı yöntemler dener. Aslında

Alexa sıralamasında önde olmanızın temel olarak çok büyük bir faydası yoktur. Faydalarına kısaca değinecek olursak; Dünyaca kabul edilen bir web servisi ile kalitenizi kanıtlamanız en büyük faydasıdır. Bu sıralamayı esas alıp bir yarış gibi siteniz üzerinde çalışma stratejisi belirleyip daha verimli ve istekli çalışmanızı sağlar.

Reklam veya link satışı (her ne kadar Google pek olumlu bakmasa da…) yapan web sitesi sahipleri içinse Alexa site sıralaması oldukça önemli bir rol oynar. Reklam verenler için esas alınacak faktör site günlük ziyaretçi sayısı olsa da, reklam verenler maksimum verim alabilmek için sitenizin kalitesinin kanıtlanmış olmasını dilerler.

Link alımı yapan kişiler de aldıkları linklerden optimum fayda sağlayabilmek için Alexa sıralamasını önemserler. Kısacası link ve reklam satışı yapan bir web sitesi sahibiyseniz Alexa sıralaması oldukça önemli bir detaydır,DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.