Alexa nedir? Neden Kullanılmalıdır? - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Alexa nedir? Neden Kullanılmalıdır?

Tarih
9.2.2010
Bu haber 5485 kez okundu.

Alexa en çok ziyaret edilen web sayfalarını Alexa tarafından yazılmış olan alexa toolbarını kullanan internet kullanıcılarının verilerine göre değerlendirmektedir. Alexa ziyaret edilebilirlik değerlendirmesini alexa toolbardan çıkan sonuçlara göre yaptığından dolayı elde edilen verilerin kesinliği yoktur. Alexa toolbar kullanarak ziyaret ettiğiniz, sizlere göre kaliteli içerik sağladığına inandığınız web sitelerinin daha iyi yerlere gelmesini bu toolbarı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.Böylece destekleyeceğiniz sitelerin web siteleri arasındaki sıralamasındaki yerlerini daha yukarılara taşıyabilirsiniz. Alexa toolbar web tarayıcınızla birlikte çalışmaktadır. Toolbar ziyaret edilen web sitelerinden elde edilen verileri Alexa’ya raporladığından dolayı antivirus, antispyware gibi güvenlik yazılımları Alexa toolbarı engelleyecektir. Bu nedenle toolbarı kurmadan önce güvenlik yazılımlarını geçici olarak kapatmak gerekmektedir. Alexa’nın web sitesi istatistiklerini değerlendirebilmesi için mutlaka Alexa toolbarın kurulmasının gerektiği unutulmamalıdır.

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.